Viimased suvised outfitid

september 27, 2018


Kuidas Teie sügise saabumisse suhtute? Mul on tunne, et alles eile oli õues 25 kraadi ja nüüd äkki 4? Kuidas see veel juhtus?? Mõned postitavad juba rõõmsalt sügise outfitte ja sügislehe emojisid, aga mina olen pigem see, kes viimase hetkeni suvest kinni hoida tahaks. Seda jope, saapa ja salli aega on meil ju niigi liiga kaua?

Igatahes, saabaste ja sallide asemel on mul täna veel näidata viimased suvised outfitid, mis on tegelikult juba Septembri algul üles pildistatud. Siis oli ilm veel nii soe! Aga pärast seda postitust võib küll oletada, et ka minu poolt midagi sügisemat tulemas on. 


See valge kostüümi on vist üle pika aja asi, mille ma tõesti ainult nende paari pildi jaoks selga panin. See poolläbipaistev seeliku osa on minu jaoks nii pikk, et isegi kontsadega kõndides jääb jalgu. Ja üldiselt tundub ka kuidagi ebapraktiline see värv ja kooslus. Tavaliselt on mu eesmärk siiski valida riideid, mida ma ka pärast pildistamist kanda saan. Tõsi, fotodel näeb see päris huvitav välja, eriti meeldib mulle viimane pilt.

Kostüüm ise on pärit aga AMIClubwear-i e-poest, kuid on nüüdseks juba väljamüüdud. Samasugune punane ja sinine on veel alles.. Äkki keegi tahab endale sellist vähe teistmoodi asja. (Ma tegelikult ei ole senimaani aru saanud, kuidas seda ok Eesti keeles nimetada oleks...) 😃


Neutraalsetes toonides kleidiga õnneks väga mööda panna ei saa. Üritasin seekord midagi tagasihoidlikkumat valida kui mu eelmine AMIClubwear-i kleit oli. 


Kleidil on väga huvitav materjal ja minu meelest toob see kehakurve ka rohkem esile. Igatahes näeb see seljas väga ilus välja. Kahjuks seda beeži versiooni samuti enam e-poes müügil pole, aga kes tahab saab endale samasuguse musta värvi kleidi. Kingad on mul samuti AMIClubwearist pärit.


Viimane ja kõige rohkem kasutust leidnud komplekt. Mäletate ma rääkisin kunagi, et e-poodides kaup kordub? Igatahes nägin ma seda komplekti esmakordselt hoopis ühe teise koostööpartneri e-poes. Neil aga sai see aga enne otsa, kui mina oma soovi ära saata jõudsin. Kujutage ette kui õnnelik ma olin kui selle hiljem ka AMIClubwearist leidsin. 😃 Sama komplekt on hetkel veel saadaval M ja L suuruses.


*Postitus on valminud koostöös AmiClubwear-iga.

Kõik fotod on järjekordsel Ketryni tehtud. Rohkem tema tehtud fotosid näeb instagramis @ketrynphotography või kodulehel https://www.explorewithketa.com/

Postita kommentaar