Jalatsivalik suveks

juuli 05, 2018


Suvel kulub marjaks ära paar uusi suvejalatseid. Või siis lausa mitu, sest eelmise hooaja kaup on juba niivõrd ärakantud ja keegi ei taha terve suve ainult ühte jalatsipaari kanda.

Mina sain oma uue jalatsivaliku kätte kuskil juuni keskel ning sellest ajast peale pole oma eelmise aasta kollektsiooni poole enam vaadanudki. (Ega seal midagi erilist polnud ka :D)

Valisin endale seekord päris erinevaid asju. Ikka selliseid, mida ma kunagi veel kandnud polnud, aga salaja ikka proovida tahtsin.

Plätud

Slide-on plätud on hetkel mu suured lemmikud, kuna need sõna otseses mõttes libisevad jalga ja sealt ära. Viisakama ürituse puhul neid vast jalga panna ei tasu, aga oma igapäevatoimetusi tehes libistan tavaliselt just ühe neist variantidest jalga.


Kõige rohkem olen kandnud oma musti karvaseid plätusid, mis on hetkel mu absoluutsed lemmikud. Minu valitud disain on e-poest juba otsa lõppenud, aga kes endale sarnaseid plätasid tahab, siis AMIClubwear e-poest saab soodsalt näiteks sellised.


Lisaks on mul paar kuldseid plätusid, mis on ka väga lahedad ja üldse mitte kallid.

Sandaalid


Ma olen hetkel suures vaimustuses värvidest nagu beež ja heleroosa. Isegi mu uus telefon on roosa. Kahjuks pean jällegi tõdema, et need tuhmroosad sandaalid pole enam e-poes saadaval. Kellele roosa väga meeldib, saab osta sarnast tooni sandaalid siit. Hindu vaadates saate ilmselt aru miks kõik nii ruttu otsa saab. NB! Tegemist pole Hiina kaubaga. :D

Kontsakingad


Ja lõpetuseks imeilusad lahtise ninaga kingad. Mu süda juba valutab, kui mõtlen kuidas ma neid terve talve kanda ei saa. Mitte et ma üldse väga tihti kontsi kannaks. Ma võin täiesti ausalt öelda, et need siin on mu instagrammi kingad, mis ma kohe pärast piltide tegemist jalast ära võtnud olen. KUIGI need on tegelikult mega mugavad, aga ma lihtsalt ei tahaks neid mingi suvalise poeskäigu pärast ära rikkuda. :) Ehk ühel päeval läheb ikka vaja.

Ka neid kingi pole enam e-poes saadaval. See-eest saate osta samasugused beežid kingad. Ma olen kõigile täna tutvustatud jalatsitele notificationid peale pannud, ehk mulle peaks tulema e-mail, kui mõni neist uuesti müüki tuleb. Ma ei tea, kui tõenäoline see on, aga mu instagrammi storydel võite igaksjuhuks silma peal hoida. Ja kuni neid jalatseid pole, võite AMIClubwear leheküljelt teisi ilusaid (ja väga odavaid) jalatseid uudistada. :)

Fotod: Ketryn

Jakk - Springfield //  Topp - H&M // Teksad - River Island // Päikeseprillid - H&M


Nüüd võite julgelt üles tunnistada mitu paari uusi jalatseid te üheks hooajaks muretsete? Ma tunnen, et neljast paarist piisab täielikult, aga ma ei lubaks, et siia enne suve lõppu midagi juurde ei lisandu. Või on seda vähe? Mitu paari jalatseid on normaalne omada??

Ja kellel veel lahtised jalatsid puudu on, siis nüüd on küll viimane aeg pediküür ära teha ja ostlema asuda ;) Shoppamisega saad teha algust kasvõi kohe, sest AMIClubwear leheküljelt leiab nii mõndagi huvitavat. (Nagu ma loodetavasti selle postitusega juba tõestasin.)

PS. Mu selle suve lemmik varbaküünevärv on vaieldamatult valge. Lihtne, sobib kõigega ning jalad paistavad ka tumedamad. 

*Postitus on valminud koostöös AmiClubwear-iga.

Postita kommentaar