Date night

juuni 20, 2018


Aeg-ajalt tuleb end oma mehe jaoks üles lüüa. Kusjuures, ma arvan enda tähelepanekute põhjal, et meeste jaoks on naiste riietus meigist palju tähtsam. Seega üles löömise all mõtlen ma pigem mõne laheda outfitti selga tirimist. 

Kui outfit seljas, siis võiks ju ka midagi huvitavat teha, minna välja sööma või mõnele üritusele uudistama. Ilmselgelt "50 date night ideas" postitust minu poolt niipea ei tule, aga kellel ideid vaja siis minu ja Oddi lemmikkoht väljas söömiseks on hetkel sushibaar Kaks Pulka, mis meie kodu lähedal Pärnu rannas iga suvi tegutseb. Seal on iga nädal vahvad 5€ nädalapakkumised, mis meid alati tagasi meelitavad, smuutid ja mõnus miso supp, mida ma võiks jooma jäädagi.

Aga mida siis selga panna?
Minu must kaheosaline kleit on pärit YOINS e-poest ja maksis ainult $6! Uskumatu, et tänapäeval nii odavaid riideid üldse saada on. Kes tunneb, et tema riidekapp võiks paari soodsa kleidi võrra täieneda, peab selle poe kindlasti lemmikute hulka lisama. Lisaks saate oma ostult veel 15% soodustust, kui sisestate koodi 'blog15'.


Selle konkreetse kleidi juures on eriti hea veel see, et kuna see on kaheosaline, saab mõlemat osa ka eraldi teiste riietega kanda. Ja no kohtinguks on see suurepärane valik, kuna pole liiga paljastav, kuid on siiski väga huvitav, omamoodi lõikega ja elegantne.

Fotode eest pean jällegi Ketrynit tänama, kes oskab alati mu riided õige nurga alt ülesse pildistada.


Kleit - YOINS* // Käekott - Lindex

Kui tihti Te end oma teise poole jaoks üles lööte või koos väljas käite?

*Postitus on valminud koostöös Yoinsiga.

Postita kommentaar