2 suvist outfitti

juuni 27, 2018


Minu garderoobi on lisandunud veel paar huvitavat riideeset, mille olemasolus saab jällegi ainult e-poodlemise võimalust tänada. Ma usun, et nii mõnigi nõustub minuga, kui ütlen, et  online poodides on ikka palju kergem ja rahulikum riideid valida. Ma olen üsna otsustusvõimetu, seega mõnel juhul kulub mul lausa mitu päeva kuni oma ostukorvi sisuga täiesti rahul olen, füüsilises poes annaks ma ilmselt alla ja jalutaks lihtsalt minema. 

Selliste basic igapäeva ostudega saan ma muidugi hakkama, kui mul on vaja midagi konkreetset nagu mustad saapad või retuusid.

Muide, kui ma seda postitust kirjutama hakkasin, sain aru, et viimased 4 outfiti postitust olen ma näidanud küll erinevaid riideesemeid, aga värv on neil kõigil sama - must. Siit siis tuleb lõpuks midagi teistmoodi!


Ma olen juba mõnda aega sellist seelikut soovinud, aga talvel poleks see just kõige praktilisem ost olnud. Eriti kuna ma olen selline külmavares, et kannan talvel ainult pükse ja villaseid sokke. :D Nüüd saan vähemalt paar kuud oma beeži seelikut kanda, ilma et külma kartma peaks.

Seelik meeldib mulle väga ja nüüd mõtlen, et võiks samasuguse mõnes teises toonis veel võtta. 


Topp - H&M // Seelik - YOINS* // Saapad - H&M


Valge õhuline topp on vaieldamatult riideese, mis seostub mulle automaatselt suvega. Talvel külmaga ei tuleks mõttessegi midagi sellist selga panna. Sinised lühikesed teksad ja lillepärg sobivad siia juurde nagu valatult.Pärg - AMIClubwear // Topp - YOINS* // Teksad - River Island // Jalanõud - H&M

Fotod: Ketryn

Lõpetuseks pean tänama YOINS-i, kellega koostöös see postitus valminud on. Nende poest on pärit ka mu must kaheosaline kleit, millest rääkisin juba oma eelmises postituses. Muide, saate oma ostult 15% soodustust, kui sisestate koodi 'blog15'. 

Mida Teile suvel kanda meeldib ja mida talvel kõige enam igatsete?

*Postitus on valminud koostöös YOINS-iga.

Postita kommentaar