Kust leida endale ilus trikoo?

mai 18, 2018

trikoo

Millegipärast on levinud arusaam, et trikoosid kannavad ainult lapsed, vanainimesed ja ülekaalulised. Julgen arvata, et mina veel ühtegi nendest gruppidest ei kuulu, kuid trikood kandes tunnen end siiski tunduvalt mugavamalt, sest ei pea koguaeg istuma ja astuma mõeldes kuidas mu kõht parasjagu välja näeb. 

Tänapäeval on müügil päris palju lahedaid trikoosid, kuid valik Eestis on siiski üsna kehv. Alles eelmine kuu ostsin endale NewYorkerist trikoo, et Aura Veekeskusesse ujuma minna. Hiljem Aurasse jõudes nägin ma koheselt naist, kellel olid täpselt samad ujumisriided.

Õnneks rohkem sellist asja korduda ei tohiks, sest mu veel uuem ja hetke lemmik trikoo on pärit hoopis AmiClubwear e-poest. Siinkohal tulebki koht, kus soovitan kõigil trikoo otsijatel nende valikule pilk peale visata. Hetkeseisuga on müügil 2407 trikood. Suur valik tähendab suuremat tõenäosust endale meelepärame triks leida ning vähendab tunduvalt riski kellegagi samal ajal sama trikooga ujuma sattuda. Muidugi lõppotsuse tegemine võib küll keerukam olla. Mina leidsin endale päris mitu lemmikut, mille vahel jällegi nii raske valida oli.


Mu uus trikoo saab plusspunkte veel selle eest, et kui sellele seelik või püksid peale visata, võib sellega vabalt ka õhtul välja minna. Vahepeal kui päris palav oli ja me iga päev ujumas käisime, kandsin ma seda lihtsalt lühikeste pükstega - hea kerge kohe vette minna. Muidugi kui ma juhtumisi oma ema nägin, siis tema kommentaar oli, et kuidas ma nii paljalt ringi käin, aga minu meelest pole see tänapäeval küll midagi erakordset? Eriti kui õues on 29 kraadi sooja. Aga see selleks... :D

Kui nüüd keegi juhuslikult täpselt sama trikood peaks tahtma ja lubab minuga samal ajal spaasse või randa ujuma mitte tulla, siis selle leiab siit.


Fotod - Ketryn // Trikoo - AMIClubwear* // Kaelakee - H&M

Kumba teie eelistate - trikood või bikiine? Ja kust te oma ujumisriided saanud olete?

*Postitus on valminud koostöös AmiClubwear-iga.

Postita kommentaar