Ülepõlve saapad - kontsaga või ilma? + 5 paari, mida ei saa ostmata jätta!

aprill 19, 2018

Ülepõlve saapad

Ilusad ilmad ja pikemad päevad annavad nüüd võimaluse tihedamini väljas pildistamas käia. Seekordne fotoshuut oli aga eriline, kuna minu telefoni asemel kasutasime Ketryni uut hirmkallist fotokaamerat. Piltide kvaliteet on silmnähtavalt parem, eksole? Nüüd peangi vist teda jooksutama hakkama, kui uusi pilte teha tahan. Igatahes, Ketryni tegemistest saab lugeda tema blogist, kus ta kirjutab peamiselt fotograafiaga seotud teemadel.
Minu ülesandeks oli poosetada oma uutes saabastes, mis saadeti mulle AMIClubwear nimelise e-poe poolt. Kes endale samasuguseid otsib, siis nende poest saab korralikud saapad vaid 20€-ga. Pakk tuli USA-st, ma pole kindel mis riigis kaup valmistatud on, kuid materjal ja kvaliteet on igatahes väga ok.

Poest veel niipalju, et valik nende leheküljel on lihtsalt meeletu. Mul oli algul kiusatus kontsaga saapad võtta, kuid otsustasin siiski madalate saabaste kasuks, kuna ma väga kontsa kanda ei armasta. (Aga pildil oleks need ju nii ilusad jäänud.) Ehk siis mõni teine kord. :)

Siin on ülevaade mu lemmikutest paaridest, mis silma jäid ja saapavaliku jube raskeks tegid.

5 paari ülepõlve saapaid, mida ei saa ostmata jätta


No tahaks neid kõiki ju!

Lisaks väärib mainimist, et ma pole oma siniseid teksasid juba 2 aastat kandnud, aga uute saabaste pärast otsisin need kapist välja. Võib vist öelda, et sobivad kokku küll.

Kes teist veel ülepõlve saapaid kanda armastab? Kontsaga või ilma? 


Jakk - Springfield // Saapad - AMIClubwear* // Päikeseprillid - H&M

Sarnased tooted:

*Postitus on valminud koostöös AmiClubwear-iga.

Postita kommentaar