Kingiideed jõuludeks

november 30, 2017

kingiideed jõuludeks

Kinkide valimine on üsna keerukas ettevõtmine. Mina murdsin just nädal aega pead, et mida kahe aastasele tüdrukule sünnipäevaks kinkida. Aga sellega kingimöll veel ei lõppe - kohe kohe on ju jõulud! Nii hakkasingi ma jõulukinkide peale mõtlema ning panin paar ideed kirja.

Kõige parem kink minu meelest on see, mida kingi saaja reaalselt kasutada saab, aga ise endale osta ei raatsiks. Hea variant on ka igasugune kasutust leidev toode, mis ei ole liiga igapäevane.

Olen siia kokku kogunud paar ideed igast hinnaklassist, mida mulle endale kingiks saada meeldiks ja kõik need tooted on Eestis ka füüsilistes poodides saadaval. :)

1. Lushi vannipomm "Christmas Sweater" & 2. Lush The Magic of Christmas" bubble bar - Täpselt sellised asjad, mida ma kasutaksin hea meelega, aga ei raatsi endale tihti osta, sest need pole hädavajalikud

3. JOIK-i lõhnaküünal karbis - JOIKil on uued jõuluteemalised küünlad, mis on juba kinkekarpi pakitud ning lõhnaküünlaid pole ju kunagi liiga palju!?

4. Kommikarp - kui kingitus üksi liiga väike tundub, siis sinna juurde kommikarbi lisamine on alati hea idee.

5. Accessorize-i märkmik - suurepärane kingitus kõigile, kes armastavad endiselt pastakaga märkmeid teha, liste koostada, jne.

6. Naked Heat lauvärvipalett - igapäevaselt piisab mulle kolmest lauvärvist, mida ma järjekindlalt kasutan ja aegajalt välja vahetan, kuid kindlasti meeldiks selline kink igale iluhuvilisele. Rohkem katsetamisrõõmu, jne.

7. H&Mi pehmed sokid - ma eeldan, et ma pole ainuke, kellele pakuvad kahtlaselt palju rõõmu kõikvõimalikud pehmed ja armsa mustriga sokid. H&Mi veebipoes kahjuks nii head valikut ei ole, aga kohapeal on neil väga palju nunnusid sokke! :)

8. Kosmeetikakott - Kaubamaja Ilumaailma on tekkinud selline huvitav bränd nagu Dirty Works ja lisaks kõigele muule on neil ka väga armsad kosmeetikakotid, millele mu silm kohe peale jäi.

9. Beauty Blender - toode, millele ilmselt igaüks kasutust leiaks. Ja isegi kui see juba olemas on, siis mingi hetk tuleb see ikka välja vahetada.

10. Kaasaskantav juhtmevaba kõlar JBL Flip 4 - hea kingitus kõikidele muusikasõpradele.

11. Blender Philips + Mix&Go - Blender on fantastiline kingitus näiteks neile, kes on hiljuti üksi elama kolinud ja pole blenderit veel osta jõudnud.

12. MAC Snow Ball Mini Lipstick Kit - Tallinna Kaubamajas on saadaval 3 erinevat komplekti, mis sobivad suurepäraselt kingituseks.

Ehk sai keegi mõne uue idee? :)

2 kommentaari

  1. Mul on vaja kaht väga erinevat kinki - üht õele, kes ei tea mida ta tahab, aga tahaks kõike; ja teist isale, kes ei taha midagi, aga solvub, kui kinki ei saa. :D

    VastaKustuta